Novinka: World of warships

Konečně je to tady! Studio Wagaming konečně spustilo novou válečnou hru. World of warships je po veleúspěšných letadlech a tancích další pecka, která vás přivede na první poloviny dvacátého století. World of warships

Vývojáři dali znovu do placu osvědčený mix. Skvělá grafika, propracovaná hratelnost a realistické lodě. Můžete si vybrat z několika typů lodí a další pravděpodobně ještě přibudou.

Znovu se můžete rozhodovat mezi lehkými a obratnými plavidly s účinnými torpédy, nebo obrovskými a hrozivými letadlovými loděmi, které mají díky letadlům prakticky neomezený dostřel, ale zase jsou velice neohrabané. Je to zkrátka zase pouze na vás jaký budete kapitán a jakým způsobem se pokusíte nepřátele rozdrtit. Ve World of warships pak jde především o taktiku než o rychlé reflexi, jedná se o takovou akční strategii.

A co je nejlepší celá hrá je opět zcela zdarma, World of warships ke stažení najdete např. na tomto odkazu. Řekněte kamarádům ať se také registrují přes tento odkaz a můžete všichni bez problému pařit tu nejžhavější hru roku!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *