Armored Warfare

sipkasipka_rovna2

  • Přidejte se k ostatním hráčům!
  • Strhující tankové bitvy
  • Rozmanité prostředí
  • Obrovské množství tanků a vylepšení
  • Skvělá grafika

VÍTEJTE, VELITELI!

Otřesné ocelové příšery, nejnebezpečnější bojiště po celém světě a ohňostroj. Máte to, co potřebujete, abyste se dostali do plamene? Zjistěte více o fascinujícím a nebezpečném světě Armored Warfare!

Screen shot ze hry Armored Warfare

MODERNÍ VOJENSKÝ HARDWARE

Použijte ocelové obry, abyste utřel nepřátele z obličeje země! Použijte nejmocnější nástroje zničení vynalezené lidstvem: těžce ozbrojené tanky a dělostřelectvo. V bojové zbroji budete schopni řídit a bojovat v nejmocnějších obrněných vozidlech z desítek zemí po celém světě.
Spojte se s přáteli, abyste provedli nejtěžší úkoly, které vám byly zaslány příkazem. Tyto úkoly se budou lišit v závislosti na vybraném vozidle. Pouze dobře koordinované týmy budou schopny překonat nepřítele! Nepřítelné síly nepřítele, ovládané umělou inteligencí, představují vážnou překážku vítězství.

Moderní grafika

Armored Warfare využívá technologii CryENGINE 3, která zajišťuje pocit úplného ponoření do hry. Podívejte se na oslnění v kříži, sprej z vodních překážek, kapky deště obklopující nepřítele, kouřové zříceniny a další překážky – vstoupí do virtuálního světa, který nijak neodpovídá realitě!
Zapojte se do náročného, rychlého hráče v boji proti hráčům. Spolupracujte se svými spojenci a provádějte chytré taktiky a manévry, abyste se vymanili z vítězství v bitvě a nepřátelé se dostali pod vaši cestu. Armored Warfare se snadno učí, ale je náročné zvládnout.

Screen shot z garáže Armored Warfare

MODERN BATTLEFIELD

Bojujte v hotspotech po celém světě od zmrzlých tundrů až po sluncem spálené pouště. Do bitvy v místech, která by mohla být středem moderního vojenského konfliktu, jako jsou ropné rafinérie, přístavní zařízení a populační centra. Bojte do 21. století.